Kjo është Dafina Zeqiri!

31 Maj 2013 - 21:10      

Është e vështirë për t’ia qëlluar kush është në këto foto, por është e lehtë t’ia qëllosh kur të hasësh në to në Instagram, pasi vetë Dafina Zeqiri i ka postuar për t’i ndarë me fansat e saj, foto këto që janë bërë në sesionin e saj të fundit.

Tiranë, 31 maj – Është e vështirë për t’ia qëlluar kush është në këto foto, por është e lehtë t’ia qëllosh kur të hasësh në to në Instagram, pasi vetë Dafina Zeqiri i ka postuar për t’i ndarë me fansat e saj, foto këto që janë bërë në sesionin e saj të fundit.Si shkruan panorama, gjykuar nga fotografitë, këngëtarja nga Kosova duket se është në superformë! Dafina sapo ka publikuar këngën e saj më të re Bloodah, ndërsa pritet që shumë shpejt të vijë më këngë të reja.comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...