Gmail pajiset me inbox të ri

30 Maj 2013 - 17:22      

Google ka lajmëruar së fundi se ka përmirësuar shërbimin gmail, duke shtuar tipare të reja dhe dizajn të ri të inbox.

Google ka lajmëruar së fundi se ka përmirësuar shërbimin gmail, duke shtuar tipare të reja dhe dizajn të ri të inbox. Sipas Google, inboxi i ri ju lejon të jeni në kontroll të plotë të operacioneve në gmail.

Përveç versionit në ueb, përditësimi për gmail ka arritur edhe në iOS dhe Android. Për më shumë detaje rreth përditësimit të gmail dhe të gjitha tipareve të reja mund të vizitoni blogun Gmail Blog.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...