Soni Malaj jep këshilla për trup seksi

19 Prill 2013 - 09:50      

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor. Përveç kuaj ajo shpesh edhe merr komplimente për dukjen e saj. Sikur të mos ishte bërë ndonjëherë nënë, Soni ka një trup për t’i marr lakmi.

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun muzikor. Përveç kuaj ajo shpesh edhe merr komplimente për dukjen e saj. Sikur të mos ishte bërë ndonjëherë nënë, Soni ka një trup për t’i marr lakmi.

Por e gjitha kjo arrihet falë vendosmërisë dhe vullnetit të saj për tu dukur më bukur.

Këngëtarja 32-vjeçare ka postuar një foto në rrjetin social “Facebook” ku tregon edhe disa sekrete për të qenë në formë. “Bëni aktivitete fizike të paktën katër herë në javë, hani në çdo tre orë vakte të vogla dhe pini tre litra ujë në ditë ”, shkruan Soni nën foton, ku shihet duke bërë stërvitje në palestër, transmeton tribuna.

Së fundi Soni po merret me aktivitetet e saj muzikore ku do të performojë në qytete të ndryshme jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...