Voller konfirmon bisedimet me Chelsean për Schurrlen

19 Prill 2013 - 09:39      

Drejtori sportiv i Bayer Leverkusen Rudi Voller ka konfirmuar se ishte në Londër të mërkurën për të biseduar me zyrtarët e Chelseat për Andre Schurrle.

Leverkusen, 19 prill- Drejtori sportiv i Bayer Leverkusen Rudi Voller ka konfirmuar se ishte në Londër të mërkurën për të biseduar me zyrtarët e Chelseat për Andre Schurrle.

“Bild” ka pohuar se 22 vjeçi Schurrle tashmë ka pranuar marrëveshjen e cila vlen 20 milionë funte.

I pyetur për ndonjë marrëveshjen me Chelsean, Voller ka thënë, “Po, unë isha në Londër dhe kishim bisedime. Nuk mund të shtojë asgjë tjetër pasi që ende nuk ka ndonjë vendim”.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...