Çfarë ha Nina Agdal?

18 Prill 2013 - 18:48      

Një prej modeleve me ngjitjen më të shpejtë në botën e modës, Nina Agdal bëri një “kalim të madh” në pak muaj botën e publicitetit.

Një prej modeleve me ngjitjen më të shpejtë në botën e modës, Nina Agdal bëri një “kalim të madh” në pak muaj botën e publicitetit.

Vetëm pak ditë më parë, bukuroshja daneze u shfaq në një reklamë, për një linjë produktesh ushqimore të ushqimeve të detit.

Ky spot vjen pak kohë pasi 21-vjeçarja përdori linjat e saj të përkryera për të reklamuar një tjetër lloj ushqimi, atë të hamburgerave të një marke “fast-food”-i.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...