Pasi kremton lindjen e fëmijës, Defoe merr vesh se është mashtruar

30 Mars 2013 - 15:11      

Sulmuesi i kombëtares së Anglisë dhe i Tottenhamit, Jermain Defoe e kuptoi që ai nuk është babi i fëmijës që e ka lindur ish-e dashura e tij, Anne Marie Moore.
Futbollisti ishte shumë i lumtur dhe krenar që është bërë baba, madje ai këtë e kremtoi edhe me miqtë e tij, por pas kësaj e kuptoi se ishte mashtruar.

Londër, 30 mars – Sulmuesi i kombëtares së Anglisë dhe i Tottenhamit, Jermain Defoe e kuptoi që ai nuk është babi i fëmijës që e ka lindur ish-e dashura e tij, Anne Marie Moore.

Futbollisti ishte shumë i lumtur dhe krenar që është bërë baba, madje ai këtë e kremtoi edhe me miqtë e tij, por pas kësaj e kuptoi se ishte mashtruar.

“Pas analizës së ADN-së, u konfirmua që Jermain Defoe nuk është baba i fëmijës së lindur në muajin shkurt”, deklaroi për gazetën britanike Mirror zëdhënësi i futbollistit.

“Jarmain i ka ofruar mbështetje të plotë ish të dashurës për edukimin e fëmijës, pasi Anne Maria Moore i kishte thënë që pret fëmijën e tij. Mirëpo, tashti klienti im nuk dëshiron të komentojë asgjë lidhur me këtë temë”, përfundoi zëdhënësi. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...