Taylor Swift merr në skenë një fans të sëmurë

27 Mars 2013 - 10:16      

Taylor Swift ia ka bërë realitet ëndrrën një fansi të sëmurë të premten pasi që e ftoi atë në skenë gjatë koncertit të saj në Charlotte të Karolinës Veriore.
Ylli i këngës “Love Story” mori nga audienca shtatëvjeçaren Emma Routh, e cila kishte një sëmundje të rrallë të gjakut dhe e mbajti aty gjatë interpretimit të këngës “Sparks Fly”.
“Taylor Swift faleminderi

Taylor Swift ia ka bërë realitet ëndrrën një fansi të sëmurë të premten pasi që e ftoi atë në skenë gjatë koncertit të saj në Charlotte të Karolinës Veriore.

Ylli i këngës “Love Story” mori  nga audienca shtatëvjeçaren Emma Routh, e cila kishte një sëmundje të rrallë të gjakut dhe e mbajti aty gjatë interpretimit të këngës “Sparks Fly”.

“Taylor Swift faleminderit për këtë natë të mrekullueshme pasi që more Emman në skenë gjatë performimit të këngës Sparks Fly. Ti je një person i mrekullueshëm. Kjo është një natë të cilën kurrë nuk do ta harrojmë. Emma vazhdimisht më thotë, ‘ Po ndihem shumë mirë sonte’”, kishte shkruar në “Facebook” një e afërme e Emmas.

“Të jemi mirënjohëse për këtë natë të paharrueshme”.

Në një postim në “Twitter” pas koncertit, Swift ka shkruar: “Oh Charlotte, ishit shumë të mirë sonte”. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...