Dennis Quaid ribashkohet me gruan e tij të ndarë

27 Mars 2013 - 10:15      

Dennis Quaid është raportuar se ka ringjallur lidhjen e tij me gruan e tij, katër muaj pasi ata ishin shkurorëzuar.
Aktori ka plotësuar dokumentet për t`i dhënë fund martesës me gruan e tij të tretë, Kimberly Buffington-Quaid, në nëntor.

Dennis Quaid është raportuar se ka ringjallur lidhjen e tij me gruan e tij, katër muaj pasi ata ishin shkurorëzuar.

Aktori ka plotësuar dokumentet për t`i dhënë fund martesës me gruan e tij të tretë, Kimberly Buffington-Quaid, në nëntor.

Sidoqoftë, raportet tani theksojnë që çifti është duke i dhënë edhe një mundësi lidhjes së tyre, edhe pse procesi i shkurorëzimit është në procedurë e sipër në gjykatë.

TMZ ka raportuar se çifti e ka të pamundur të ndalë shkurorëzimin edhe pse ata janë ribashkuar.

Buffington-Quaid kishte filluar procesin e shkurorëzimit në muajin mars të 2012-s, por ajo kishte tërhequr kërkesën e saj dy muaj më vonë.

Lidhja ishte prishur përsëri në tetor kur Quaid kërkoi ndarje legale, e cila pasoi nga ajo duke kërkuar shkurorëzim.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...