Vdekje e dyshimtë në Fushë – Kosovë

26 Mars 2013 - 11:57      

Policia e Kosovës njofton se një person mashkull, shqiptar, shtetas i Kosovës shqiptar është gjetur në rrugë i alivanosur dhe me autoambulancë është dërguar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Fushë Kosovë. Mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen e tij. Në konsultim me prokurorin trupi i pajetë është dërguar në mjekësinë ligjore.

Fushë Kosovë, 26 mars – Policia e Kosovës njofton se një person mashkull, shqiptar, shtetas i Kosovës shqiptar është gjetur në rrugë i alivanosur dhe me autoambulancë është dërguar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Fushë Kosovë. Mjeku kujdestar ka konfirmuar vdekjen e tij. Në konsultim me prokurorin trupi i pajetë është dërguar në mjekësinë ligjore.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...