Në Istog vritet 40 vjeçari

26 Mars 2013 - 11:55      

Një zënkë mes dy personave në Istog ka përfunduar me një të vdekur. Vrasja ka ndodhur në afërsi të restaurantit “Butrinti”, afër tregut të gjelbër, njoftohet nga Istogu.
Nuk dihen motivet e këtij rasti. Sipas indeksonline, njësitet policore janë në vendngjarje dhe i dyshuari kryesor është arrestuar.

Istog, 26 mars - Një zënkë mes dy personave në Istog ka përfunduar me një të vdekur. Vrasja ka ndodhur në afërsi të restaurantit “Butrinti”, afër tregut të gjelbër, njoftohet nga Istogu.

Nuk dihen motivet e këtij rasti. Sipas indeksonline,  njësitet policore janë në vendngjarje dhe i dyshuari kryesor është arrestuar.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...