Divë edhe në shtëpi: Mariah fëmijët i vë në gjumë në fustan glamuroz

26 Mars 2013 - 10:49      

Këngëtarja ka publikuar fotografinë në Twitter, ku është e ulur në tokë me veshje solemne. Pas spektaklit ka shpejtuar në shtëpi për t’u lexuar fëmijëve për gjumë të ëmbël.
Pas spektaklit të “American Idol”, ku është anëtare e jurisë, Mariah Carey ka nxituar në shtëpi për t’u lexuar fëmijëve përrallë për natën e mirë dhe i ka vënë në gjumë. Këngëtarja në Twitter është lëvduar me fotografitë ku shihet e ulur në fustanin glamuroz dhe këpucët me taka të larta, në veshjen e njëjtë me të c

Këngëtarja ka publikuar fotografinë në Twitter, ku është e ulur në tokë me veshje solemne. Pas spektaklit ka shpejtuar në shtëpi për t’u lexuar fëmijëve për gjumë të ëmbël.

Pas spektaklit të “American Idol”, ku është anëtare e jurisë, Mariah Carey ka nxituar në shtëpi për t’u lexuar fëmijëve përrallë për natën e mirë dhe i ka vënë në gjumë. Këngëtarja në Twitter është lëvduar me fotografitë ku shihet e ulur në fustanin glamuroz dhe këpucët me taka të larta, në veshjen e njëjtë me të cilën ishte paraqitur në spektakël. Binjakët e saj 23 muajsh, vajza Monroe dhe djali Moroccan gjatë kësaj kohe luanin pranë saj me libra me fotografi për fëmijë.

“Pas spektaklit kam shpejtuar në shtëpi për të vënë në gjumë fëmijët”, – ka shkuar këngëtarja në Twitter.

Fansat, të cilët me përkëdhelje i quan “keca” i ka “qerasur” me fotografinë në të cilën me veshje glamuroze pozon në automobil duke mbajtur në dorë lodrën prej pelushi.

“Kecërit janë gjithmonë në zemrën time”, – ka shkruar në rrjetin shoqëror.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...