Fenerbahçe kërkon Terryn

26 Mars 2013 - 10:34      

Skuadra e Fenerbahçes ka shprehur interesim për qendërmbrojtësin e Chelseat, anglezin John Terry, shkruan të hënën "Daily Mirror". Krerët e skuadrës turke janë të gatshëm t'i investojnë mbi dhjetë milionë euro për Terryn në fund të këtij edicioni, pasi duan të maten me rivalët e tyre nga Galatasaray. Të fundit gjatë jan

Skuadra e Fenerbahçes ka shprehur interesim për qendërmbrojtësin e Chelseat, anglezin John Terry, shkruan të hënën "Daily Mirror". Krerët e skuadrës turke janë të gatshëm t'i investojnë mbi dhjetë milionë euro për Terryn në fund të këtij edicioni, pasi duan të maten me rivalët e tyre nga Galatasaray. Të fundit gjatë janarit kanë transferuar Wesley Sneijderin e Didier Drogbën. "Fenerbahçe do të bëjë investime të mëdha në fund të këtij edicioni. Kemi vënë në shënjestër shumë futbollistë të njohur dhe besoj se do t'i transferojmë të gjithë. Synimi primar është Terry, me të cilin kemi nisur negociatat", ka thënë një burim i ekipit turk. Terry 32-vjeçar ka kontratë me Chelsean deri në qershorin e vitit 2014.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...