Kombëtarja kërkon të konfirmojë forcën kundër Lituanisë

26 Mars 2013 - 09:23      

Futbollistët e Kombëtares së Shqipërisë dëshirojnë ta konfirmojnë se fitorja e arritur të premten ndaj Norvegjisë në Oslo, me rezultatin 1:0, nuk ishte befasi, por me plot meritë. Dhe, për ta bërë këtë, kanë rastin qysh sot (e martë, 20:00) në stadiumin "Qemal Stafa" të Tiranës, ku përballë do të kenë Përfaqësuesen e Lituanisë. Kësaj here, ndeshja nuk është kualifikuese, por miqësore.

Prishtinë, 26 mars  - Futbollistët e Kombëtares së Shqipërisë dëshirojnë ta konfirmojnë se fitorja e arritur të premten ndaj Norvegjisë në Oslo, me rezultatin 1:0, nuk ishte befasi, por me plot meritë. Dhe, për ta bërë këtë, kanë rastin qysh sot (e martë, 20:00) në stadiumin "Qemal Stafa" të Tiranës, ku përballë do të kenë Përfaqësuesen e Lituanisë. Kësaj here, ndeshja nuk është kualifikuese, por miqësore.

(Më gjerësisht sot në “Koha Ditore”)

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...