Rita Ora, më provokuese se kurrë

25 Mars 2013 - 14:39      

Rita Ora ishte e ftuar të performonte në Monako dhe për këtë arsye ajo vendosi që të paraqitej me një veshje Chanel të tipit “burlesque”.

Rita Ora ishte e ftuar të performonte në Monako dhe për këtë arsye ajo vendosi që të paraqitej me një veshje Chanel të tipit “burlesque”.

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova u tregua shumë më provokuese se zakonisht para një publiku me VIP-a, raporton sot Daily Mail.

Rita Ora përfitoi të bënte disa poza edhe me stilistin Karl Lagerfield.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...