Kanadezi ka jetuar 3 vjet me thikë në shpinë

24 Mars 2013 - 13:54      

Mjekët kanadezë kanë hequr një brisk të gjatë 7.5 centimetra nga pjesa e prapme e një personi, i cili para tre vjetëve ishte përfshirë në një rrahje, bëjnë të ditur mediat kanadeze.
Kanadezi, Billy McNeely tha se ndjente dhimbje, por nuk ishte në dijeni se mbrapa në shpinë ka një pjesë të madhe të tehut të thikës, transmeton albinfo.

Mjekët kanadezë  kanë hequr një brisk të gjatë 7.5 centimetra  nga pjesa e prapme e një personi,  i cili  para tre vjetëve ishte përfshirë në një rrahje, bëjnë të ditur  mediat kanadeze.

Kanadezi,  Billy McNeely tha se ndjente dhimbje, por nuk ishte në dijeni se mbrapa në shpinë ka një pjesë të madhe të tehut të thikës, transmeton albinfo.

"Vitin e kaluar kaluar kur isha në burg kisha probleme me detektorin, që saherë  kaloja  ka sinjalizuar se kam metal në trup," tha McNeely.

Billy McNeely  tha për mediat se ka menduar në lidhje me mundësinë për të nisur një padi kundër mjekëve.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...