Kapet mat: "Miss Delaware" dorëzon kurorën e bukurisë

27 Shkurt 2013 - 19:50      

Në muajin nëntor, kur u zgjodh mbretëresha e bukurisë në Delaware, 18-vjeçarja Melissa King dukej një vajzë e brishtë dhe e ndrojtur. Por, mjaftoi një video amatore, e shpërndarë në internet, për të treguar karakterin e vërtetë të bukuroshes, e cila nuk kishte pasur aspak ndrojtje kur kishte incizuar një film pornografik.

Delaware, 27 shkurt - Në muajin nëntor, kur u zgjodh mbretëresha e bukurisë në Delaware, 18-vjeçarja Melissa King dukej një vajzë e brishtë dhe e ndrojtur. Por, mjaftoi një video amatore, e shpërndarë në internet, për të treguar karakterin e vërtetë të bukuroshes, e cila nuk kishte pasur aspak ndrojtje kur kishte incizuar një film pornografik.

Në videon pornografike, Melisa shprehet se ishte e detyruar të futej në botën “Hard”, për nevoja financiare dhe jo për pasion.

Pas publikimit të videos, 18-vjeçarja Melissa King tha se vajza që dukej në filmim nuk ishte ajo, por në fund e pranoi dhe e dorëzoi kurorën e Miss Delaware.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...