Rita mbulon fytyrën para paparacëve

15 Shkurt 2013 - 17:17      

Një ditë më parë Rita Ora dhe James Arthur u “kapën” në një klub striptizi në Londër, por më pas ata sërish janë parë bashkë. Kësaj here, sidomos Rita është përpjekur të mbulojë fytyrën nga paparacët.

Londër, 15 shkurt - Një ditë më parë Rita Ora dhe James Arthur u “kapën” në një klub striptizi në Londër, por më pas ata sërish janë parë bashkë. Kësaj here, sidomos Rita është përpjekur të mbulojë fytyrën nga paparacët.

Rita dhe James janë fotografuar duke dalë nga hoteli ‘The Calls’ dhe, siç raportojnë mediet britanike, ky ishte takimi i tyre i tretë brenda një jave.

Ndonëse të dy e kanë mohuar lidhjen, mediet pohojnë se Rita dhe James kanë filluar një lidhje dashurie.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...