Kanali zyrtar i KTV-së, në youtube arrin 1 milion klikime

6 Shkurt 2013 - 08:06      

Kanali zyrtar i KTV-së, në YouTube, “Kohavision Official” ka arritur në mbi 1 milionë klikime brenda një kohe shumë të shkurtër. Që prej fillimit të nëntorit, kur ka nisur plasimi i disa emisioneve në YouTube ka pasur mbi 1 milionë klikime nga shikues nga mbarë bota. Përvec nga Kosova, videot më së shumti janë shikuar edhe nga Gjermania, Zvicra dhe Maqedonia.

Kanali zyrtar i KTV-së, në YouTube, “Kohavision Official” ka arritur në mbi 1 milionë klikime brenda një kohe shumë të shkurtër. Që prej fillimit të nëntorit, kur ka nisur plasimi i disa emisioneve në YouTube ka pasur  mbi 1 milionë klikime nga shikues nga mbarë bota.

Përvec nga Kosova, videot më së shumti janë shikuar edhe nga Gjermania, Zvicra dhe Maqedonia. Në kanalin tonë zyrtar aktualisht mund t’i shihni rubrikat “Biseda”, “Oooops” dhe “IKoha” të emisionit Interaktiv, pastaj storjet e emisionit Express dhe të emisionit të mëngjesit ‘Sot”, si dhe materiale të ndryshme nga Lajmet e Mbrëmjes.

Së shpejti aty do të vijën edhe materiale nga të tjera emisione.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...