Zëvendësministri Petroviq, në mëngjesin e lutjeve te Obama

3 Shkurt 2013 - 18:21      

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Sllobodan Petroviq do të marrë pjesë më 7 shkurt në lutjet e mëngjesit, që në Washington e organizoan presidenti i Shteteve të bashkuara të Amerikës, Barack Obama.

Prishtinë, 3 shkurt – Zëvendëskryeministri i Kosovës, Sllobodan Petroviq do të marrë pjesë më 7 shkurt në lutjet e mëngjesit, që në Washington e organizoan presidenti i Shteteve të bashkuara të Amerikës, Barack Obama. Petroviqi do të ketë rastin që me personalitetet me ndikim më të madh politik të bisedojë për proceset aktuale politike dhe problemet e komunitetit serb në Kosovë, transmeton radio KiM. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...