Suarez: Do të qëndroj në Liverpool për shumë kohë

31 Janar 2013 - 16:19      

Luis Suarez ka bërë të ditur se ka në plan që të qëndrojë në Liverpool për një kohë shumë të gjatë, raporton sot thesun.

Liverpool, 31 janar - Luis Suarez ka bërë të ditur se ka në plan që të qëndrojë në Liverpool për një kohë shumë të gjatë, raporton sot thesun.

Sulmuesi uruguaian me golin e shënuar mbrëmë kundër Arsenalit ka arritur në shifrën e 22 golave në këtë edicion.

Prej ardhjes së tij në Liverpool, nga Ajaxi i Holandës, për 22.8 milionë funte, ai është bërë një hero në qytetin e “The Beatles”.

Ndërsa lidhur me ndonjë transferim tek Bayern Munchen, ai ka thënë se shpreson që të qëndrojnë në Liverpool për një kohë të gjatë, sepse që nga fëmijëria e ka ëndërruar këtë ekip.

“Jam shumë krenar që jam në një klub siç është Liverpooli dhe mendoj se kam bërë mirë që jam transferuar këtu. Gjatë këtyre dy vjetëve, sa jam këtu, kam kaluar shumë momente speciale që kurrë nuk do t`i harroj.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...