Coutinho mban në dorë fanellën e Liverpoolit

30 Janar 2013 - 15:02      

Philippe Coutinho duket se ka kompletuar transferimin e tij në Liverpool pasi që sot është fotografuar duke mbajtur fanellën e Liverpoolit në dorë.
Interi ka pranuar një ofertë prej 8.5 milionë funteve nga ana e Liverpoolit për transferimin e brazilianit, për të cilin ka qenë e interesuar edhe skuadra e Sauthamptonit, raporton Dailymail.
Presidenti i Interit, Massimo Moratti beson se një lëvizje në Premier League do të ishte një mundësi e madhe për Coutinhon.

Liverpool, 30 janar- Philippe Coutinho duket se ka kompletuar transferimin e tij në Liverpool pasi që sot është fotografuar duke mbajtur fanellën e Liverpoolit në dorë.

Interi ka pranuar një ofertë prej 8.5 milionë funteve nga ana e Liverpoolit për transferimin e brazilianit, për të cilin ka qenë e interesuar edhe skuadra e Sauthamptonit, raporton Dailymail.

Presidenti i Interit, Massimo Moratti beson se një lëvizje në Premier League do të ishte një mundësi e madhe për Coutinhon.

Coutinho ka qenë në qytetin e Liverpoolit në ditët e kaluar ku kompletoi testet mjekësore dhe formalitetet tjera dhe tani ka marr edhe bekimin e Morattit. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...