Real Madrid i interesuar për Agueron

30 Janar 2013 - 13:05      

Real Madridi është duke kërkuar fonde për ta rikthyer në Spanjë sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio Aguero.
Mediet në Spanjë bëjnë të ditur se ish-ylli i Atletico Madrid nuk është i rehatshëm te City dhe kërkon një rikthim në Spanjë në fund të sezonit.
Agjenti i Agueros ka bërë kontakte me Realin, ku u ka bërë të ditur se klienti i tij dëshiron të vesh fanellën e “Los Blancos”.

Londër, 30 janar - Real Madridi është duke kërkuar fonde për ta rikthyer në Spanjë sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio Aguero.

Mediet në Spanjë bëjnë të ditur se ish-ylli i Atletico Madrid nuk është i rehatshëm te City dhe kërkon një rikthim në Spanjë në fund të sezonit.

Agjenti i Agueros ka bërë kontakte me Realin, ku u ka bërë të ditur se klienti i tij dëshiron të vesh fanellën e “Los Blancos”.

Aguero është transferuar në Manchester City nga Atletico Madridi para dy sezoneve.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...