Timberlake bashkon forcat me Tom Fordin

30 Janar 2013 - 12:00      

Justin Timberlake është duke bashkëpunuar me dizajnerin e tij të preferuar Tom Ford për të krijuar një koleksion të ri të kostumeve. Për këtë koleksion ai është inspiruar nga albumi i tij “The 20/20 Experience”, raporton sot Orange.com.

Justin Timberlake është duke bashkëpunuar me dizajnerin e tij të preferuar Tom Ford për të krijuar një koleksion të ri të kostumeve. Për këtë koleksion ai është inspiruar nga albumi i tij “The 20/20 Experience”, raporton sot Orange.com.

Këngëtari është duke krijuar një linjë të këmishëve, kravatave dhe këpucëve me ish - dizajnerin e Guccit. Kjo linjë do të publikohet në muajin mars.  

Rrobat e dizajnuara do të shfaqen nëpër videot promovuese të albumit të ri.

Ford punoi me Timberlake në videon e këngës së tij të fundit “Suit & Tie”.

Kjo nuk është hera e parë që punojnë mes vete pasi Ford dizajnoi kostumin e martesës për Timberlaken.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...