Jon Bon Jovi: “Jam shumë i zënë për spektakle talenti”

30 Janar 2013 - 10:20      

Rokeri Jon Bon Jovi ka refuzuar shumë oferta fitimprurëse për të qenë gjyqtar në një talent show televiziv duke thënë: “Unë tashmë kam punë”.
Spekulohet që ai ishte një nga të preferuarit e producentëve për të zëvendësuar Steven Tyler në panelin e American Idol, por ylli refuzoi pasi ai është shumë i zënë duke u marrë me muzikë.
Ai tha për revistën “The Sun”: “Më kanë ftuar të gjithë ata në konkurset televizive të talentit, por kjo gjë nuk është për mua, sepse unë k

Rokeri Jon Bon Jovi ka refuzuar shumë oferta fitimprurëse për të qenë gjyqtar në një talent show televiziv duke thënë: “Unë tashmë kam punë”.

Spekulohet që ai ishte një nga të preferuarit e producentëve për të zëvendësuar Steven Tyler në panelin e American Idol, por ylli refuzoi pasi ai është shumë i zënë duke u marrë me muzikë.

Ai tha për revistën “The Sun”: “Më kanë ftuar të gjithë ata në konkurset televizive të talentit, por kjo gjë nuk është për mua, sepse unë kam një punë – jam shumë i zënë.”

Bon Jonvi pranon që ndihet keq për ata që duan të bëhen yje brenda natës, duke shtuar se “është e vështirë për talentet e reja sepse ata i fusin në qendër të madhe të vëmendjes dhe kur fitojnë këto gjëra, nga ata pritet që të bëjnë një këngë e cila do të jetë në një nivel me të artistëve të mëdhenj.

“Ti i sheh ata aty dhe si mund të arrijnë notat e larta dhe pastaj një vit më vonë mund të jenë të parëndësishëm.” 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...