Atletico kërkon Gourcuffin

30 Janar 2013 - 09:57      

Krerët e Atletico Madridit kanë shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit të Lyonit, francezit Yoann Gourcuff, përcjellë "AS" të martën. Interesimin për mesfushorin francez e ka konfirmuar edhe trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone. Simeone nuk e ka përjashtuar mundësinë e transferimit të Gourcuffit në ditët e fundit të miniafatit kalimtar të janarit. "Gourcuff është një opsion i hapur dhe mundësitë janë shumë të mira që ai të jetë pjesë e ekipit tonë. Është një mesfushor i talentuar dhe do të na ndihmonte shumë", ka thënë Simeone. Krahas Atleticos, interesim për francezin ka treguar edhe Arsenali.

Krerët e Atletico Madridit kanë shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit të Lyonit, francezit Yoann Gourcuff, përcjellë "AS" të martën. Interesimin për mesfushorin francez e ka konfirmuar edhe trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone. Simeone nuk e ka përjashtuar mundësinë e transferimit të Gourcuffit në ditët e fundit të miniafatit kalimtar të janarit. "Gourcuff është një opsion i hapur dhe mundësitë janë shumë të mira që ai të jetë pjesë e ekipit tonë. Është një mesfushor i talentuar dhe do të na ndihmonte shumë", ka thënë Simeone. Krahas Atleticos, interesim për francezin ka treguar edhe Arsenali. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...