Rita Ora nis turin në Britaninë e Madhe

29 Janar 2013 - 17:05      

Rita Ora ka nisur turin e saj të koncerteve në Britaninë e Madhe me titull ‘How We Do” në Manchester të Anglisë, të hënën në mbrëmje. Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova u paraqit në skenë me një veshje që e bënte të ngjante me një superheroinë të filmave fantastiko-shkencorë,

Manchester, 29 janar - Rita Ora ka nisur turin e saj të koncerteve në Britaninë e Madhe me titull ‘How We Do” në Manchester të Anglisë, të hënën në mbrëmje. Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova u paraqit në skenë me një veshje që e bënte të ngjante me një superheroinë të filmave fantastiko-shkencorë, transmeton TCH.

Rita Ora këndoi para publikut të shumtë në numër hitet e saj më të njohura si Radioactive, Hot Right Now, Shine Your Light dhe Hello Hi Goodbye.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...