Imazhe të bukura të një liqeni në Kanada (Foto)

29 Janar 2013 - 16:32      

Këto fotografi tregojnë se edhe në vendet e pabanuara të natyrës, jeta mund të krijojë efekte shumë të bukura.Fotografitë shfaqin fjollat që janë krijuar në liqenin Abraham në Kanada.
Ky fenomen i

Këto fotografi tregojnë se edhe në vendet e pabanuara të natyrës, jeta mund të krijojë efekte shumë të bukura.Fotografitë shfaqin fjollat që janë krijuar në liqenin Abraham në Kanada.

Ky fenomen i rrallë krijohet nga gazi i metanit që lirohet dhe më pas ngrihet. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...