Putin me djalë e me vajzë me gjimnasten Kabajev

29 Janar 2013 - 15:16      

Vladimir Putin (61 vjeçar), kryetar i Rusisë gjoja ka dy fëmijë të vegjël me Alina Kabajevom (30 vjeëare), ish - kampione olimpike në gjimnastikë. New York Post pohon se ky çift pos djalit trevjeçar, e ka edhe një fëmijë - bebe.
Kabajev, deputete në Duman e “Rusisë unike” e Putinit, sipas burimeve të gazetës, ka lindur vajzë në nëntorin e vitit të shkuar. Mediet moskovite nuk kanë shkruar që Putin të jetë babai i foshnjës e Kabejev gjatë fotografimit për gazetën "Vogue" të botimit rus para dy vjetësh kishte deklaruar se djali ishte i biri i saj

Vladimir Putin (61 vjeçar), kryetar i Rusisë gjoja ka dy fëmijë të vegjël me Alina Kabajevom (30 vjeëare), ish - kampione olimpike në gjimnastikë. New York Post  pohon se ky çift pos djalit trevjeçar, e ka edhe një fëmijë  - bebe.

Kabajev, deputete në Duman e “Rusisë unike” e Putinit, sipas burimeve të gazetës, ka lindur vajzë në nëntorin e vitit të shkuar. Mediet moskovite nuk kanë shkruar që Putin të jetë babai i foshnjës e Kabejev gjatë fotografimit për gazetën "Vogue" të botimit rus para dy vjetësh kishte deklaruar se djali ishte i biri i saj

"Korrespondenti i Moskës” në vitin 2008 kishte shkruar se Putin ishte fejuar fshehtas me Kabajevin por miliarderi Aleksandar Lebedev, pronar i gazetës e kishte tërhequr lajmin. Pa marrë para sysh këtë, lajmet lidhur me këtë martesë kanë qarkulluar. 

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...