Barbie bëhet femër e vërtetë

29 Janar 2013 - 14:12      

Valeria Lukyanova, 23, ka bërë me qindra operacione për t’u dukur si “Barbie” dhe si duket ia ka arritur pasi ato nuk kanë shumë dallim mes vete.
Ajo është bërë bionde, ka rritur flokët dhe sytë i ka të kaltër, mirëpo ajo nuk është e vetmja pasi që edhe Justin Jedlica, 32 vjeç ka shpenzuar mbi 70 mijë funte për 90 operacione plastike për t’u bërë si i dashuri i Barbiet, Keni.

Valeria Lukyanova, 23,  ka bërë me qindra operacione për t’u dukur si “Barbie” dhe si duket ia ka arritur pasi ato nuk kanë shumë dallim mes  vete.

Ajo është bërë bionde, ka rritur flokët dhe sytë i ka të kaltër, mirëpo ajo nuk është e vetmja pasi që edhe Justin Jedlica, 32 vjeç ka shpenzuar mbi 70 mijë funte për 90  operacione plastike për t’u bërë si i dashuri i Barbiet, Keni.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...