“Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit, kënga hit e 2013

24 Janar 2013 - 22:31      

“Te ka lali shpirt” është kënga më e re e lansuar nga Silva Gunbardhi, në bashkëpunim me Mandin dhe Dafin.

Shkup, 24 janar - “Te ka lali shpirt” është kënga më e re e lansuar nga Silva Gunbardhi, në bashkëpunim me Mandin dhe Dafin.Një këngë ritmike, me zëra të shkëlqyer dhe me pjesë ‘alla rome’, brenda tre ditëve të publikimit në YouTube ka marrë me shume se 800 mijë klikime.

Duket sikur këngët me ritme dhe këndime të përziera janë shumë aktuale te publiku shqiptar, prandaj edhe “Të ka lali shpirt” pritet të jetë hit i vërtetë i 2013-tës.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...