Gjyqtari faullon lojtarin (Video)

23 Janar 2013 - 15:26      

Të bëhemi të sinqertë, të gjithëve na pëlqejnë ndërhyrjet e mira, të forta dhe të drejta, por duket se gjyqtari Bader Abdullah është pak i ngathtë në ndërhyrjet e tij.
Në ndeshjen miqësore midis Zenit St Petersburg dhe Shaktar Donetsk, gjyqtari u bë ylli i mbrëmjes pasi ndërhyri në lojtarin e Zenitit dhe më pas ka dhënë faull në favor të tij.
Ndeshja përfundoi me fitore të Shakhtarit me rezultat 3 me 1.

Të bëhemi të sinqertë, të gjithëve na pëlqejnë ndërhyrjet e mira, të forta dhe të drejta, por duket se gjyqtari Bader Abdullah është pak i ngathtë në ndërhyrjet e tij.

Në ndeshjen miqësore midis Zenit St Petersburg dhe Shaktar Donetsk, gjyqtari u bë ylli i mbrëmjes pasi ndërhyri në lojtarin e Zenitit dhe më pas ka dhënë faull në favor të tij.

Ndeshja përfundoi me fitore të Shakhtarit me rezultat 3 me 1.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...