Marrëveshje për vazhdimin e dialogut Preshevë – Beograd

23 Janar 2013 - 14:06      

Zëvendëskryetari komunës së Preshevës Skënder Destani ka deklaruar sot se të gjithë liderët shqiptarë janë pajtuar që pas largimit të përmendores nga Presheva, të vazhdojnë bisedimet me autoritetet e Beogradit.
Destani, për agjencinë Beta ka thënë s ky qëndrim është paraqitur në deklaratën politike të partive shqiptare në Preshevë të hënën

Preshevë, 23 janar – Zëvendëskryetari  komunës së Preshevës Skënder Destani ka deklaruar sot se të gjithë liderët shqiptarë janë pajtuar që pas largimit të përmendores nga Presheva, të vazhdojnë bisedimet me autoritetet e Beogradit.

Destani, për agjencinë Beta ka thënë s ky qëndrim është paraqitur në deklaratën politike të partive shqiptare në Preshevë të hënën

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...