Guarin në radarin e United dhe Spurs

23 Janar 2013 - 13:46      

Mesfushori kolumbian i Interit, Fredy Guarin është duke u kërkuar nga dy klubet angleze Manchester United dhe Tootenham Hotspur, raportojnë mediet angleze.
Performanca e fundit e ish futbollistit të Portos ka tërhequr vëmendjen nga e gjithë Evropa.
Sipas zërave të fundit, Sir Alex Ferguson dhe Andre Villas Boas, të cilët kanë humbur deri në fund të sezonit Darren Fletcher dhe Sandro, janë duke kërkuar përforcime për të rregulluar repartin e mesfushës.

Londër, 23 janar- Mesfushori kolumbian i Interit, Fredy Guarin është duke u kërkuar nga dy klubet angleze Manchester United dhe Tootenham Hotspur, raportojnë mediet angleze.

Performanca e fundit e ish futbollistit të Portos ka tërhequr vëmendjen nga e gjithë Evropa.

Sipas zërave të fundit, Sir Alex Ferguson dhe Andre Villas Boas, të cilët kanë humbur deri në fund të sezonit Darren Fletcher dhe Sandro, janë duke kërkuar përforcime për të rregulluar repartin e mesfushës.Për këtë kanë shënjestruar emrin e kolumbianit të Interit, por është pothuajse e pamundur që klubi i Massimo Morattit ta privojë veten nga një prej elementëve më të mirë të tij.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...