Shakira bëhet nënë

23 Janar 2013 - 09:28      

Shakira përmes rrjetit social “Facebook”, sot ka njoftuar për lindjen e djalit të saj Milan Pique Mebarak.
Djali ka lindur më 22 janar në orën 9:36 të mëngjesit, në Barcelonë të Spanjës.
“Emri Milan do të thotë dashuri, shpirtmirë. Ky emër vjen nga Sllavishtja, në Romën e lashtë”, ka shkruar ajo.

Shakira përmes rrjetit social “Facebook”, sot ka njoftuar për lindjen e djalit të saj Milan Pique Mebarak.

Djali ka lindur më 22 janar në orën 9:36 të mëngjesit, në Barcelonë të Spanjës.

“Emri Milan do të thotë dashuri, shpirtmirë. Ky emër vjen nga Sllavishtja, në Romën e lashtë”, ka shkruar ajo.

“Si babai i tij, edhe bebja Milan është bërë anëtar i Barcelonës që nga lindja”.

Spitali ku po qëndron Shakira ka konfirmuar se djali i saj peshon mbi tre kilogramë dhe të dy, nëna dhe fëmija, janë në gjendje të mirë.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...