Prokurorja malazeze kapet duke vjedhur kozmetikë të shtrenjtë

18 Janar 2013 - 15:06      

Zëvendësprokurorja shtetërore në Podgoricë Romina Vlahoviq është zënë duke vjedhur pomada të shtrenjta në shitoren kozmetike te Sahat-kulla, shkruan gazeta Pobjeda.
Sipas gazetës, prokurorja ishte zënë në shitore duke vënë pomadat nëpër kuti me çmime të lira të cilat më pas i pagunat rregullisht.

Podgoricë, 18 janar – Zëvendësprokurorja shtetërore në Podgoricë Romina Vlahoviq është zënë duke vjedhur pomada të shtrenjta në shitoren kozmetike te Sahat-kulla, shkruan gazeta Pobjeda.

Sipas gazetës, prokurorja ishte zënë në shitore duke vënë pomadat nëpër kuti me çmime të lira të cilat më pas i pagunat rregullisht.

Zbulimi u bë përmes kamerave që ishin vënë në shitore.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...