Zaha shkon, nuk shkon në United

15 Janar 2013 - 12:11      

Ylli i Crystal Palace ka konfirmuar se është transferuar për 12 milionë funte tek Manchester United.

Manchester, 15 janar- Ylli i Crystal Palace ka konfirmuar se është transferuar për 12 milionë funte tek Manchester United.
“ Duket se po shkoj tek ekipi më i mirë i premier ligës”, ka shkruar ai në rrjetin social “Twitter”.
Por ai pas disa çasteve kishte fshirë atë koment duke thënë se nuk e di se prej nga ka ardhur.
“Nuk më kujtohet nëse kam shkruar ashtu dhe nuk e di se si erdhi ai koment”, ka shkruar më pasi ai.
Ky mesazh turpëroi Zahan dhe bossin e United, Alex Ferguson. Mirëpo United duket se ka mposhtur Arsenalin në garën për të siguruar shërbimet e tij.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...