Inter interesohet për Ujkanin

15 Janar 2013 - 11:30      

Skuadra italiane Inter është duke kërkuar për ta zëvendësuar portierin e dytë të lënduar të ekipit italian, Luca Castellazzi. Dhe emri më i përfolur për të zëvendësuar Castellazzin është portieri kosovar i ekipit italian Palermo, Samir Ujkani. Kështu njoftojnë të hënën mediumet e huaja. Pos Interit, interesim për Ujkanin 24-vjeçar ka shprehur edhe skuadra tjetër e Serie A, Lazio, ku aktivizohet kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana. Reprezentuesi i Shqipërisë, Samir Ujkani, këtë edicion ka zhvilluar 18 paraqitje. Portieri nga Vushtrria me Palermon ka kontratë deri në qershor të vitit 2014.

Skuadra italiane Inter është duke kërkuar për ta zëvendësuar portierin e dytë të lënduar të ekipit italian, Luca Castellazzi. Dhe emri më i përfolur për të zëvendësuar Castellazzin është portieri kosovar i ekipit italian Palermo, Samir Ujkani. Kështu njoftojnë të hënën mediumet e huaja. Pos Interit, interesim për Ujkanin 24-vjeçar ka shprehur edhe skuadra tjetër e Serie A, Lazio, ku aktivizohet kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana. Reprezentuesi i Shqipërisë, Samir Ujkani, këtë edicion ka zhvilluar 18 paraqitje. Portieri nga Vushtrria me Palermon ka kontratë deri në qershor të vitit 2014. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...