Kasami gjatë janarit mund t'i bashkohet Wolfsburgut

15 Janar 2013 - 11:26      

Mesfushori shqiptar, Pajtim Kasami, për shkak të pakënaqësive ka kërkuar të largohet nga skuadra angleze, Fulham, në drejtim të ekipit gjerman, Wolfsburg. Kështu ka bërë të ditur të hënën "dailystar.co.uk. "Kasami është i frustruar me qëndrimin në stol dhe i ka kërkuar menaxherit të tij për të vepruar sa më shpejt. Kasami është në radarin e dy skuadrave italiane Sampdoria e Lazio, por Kasami ka favorizuar një lëvizje drejt Gjermanisë dhe transferimi i tij mund të kompletohet gjatë këtij muaji", ka thënë një burim

Mesfushori shqiptar, Pajtim Kasami, për shkak të pakënaqësive ka kërkuar të largohet nga skuadra angleze, Fulham, në drejtim të ekipit gjerman, Wolfsburg. Kështu ka bërë të ditur të hënën "dailystar.co.uk. "Kasami është i frustruar me qëndrimin në stol dhe i ka kërkuar menaxherit të tij për të vepruar sa më shpejt. Kasami është në radarin e dy skuadrave italiane Sampdoria e Lazio, por Kasami ka favorizuar një lëvizje drejt Gjermanisë dhe transferimi i tij mund të kompletohet gjatë këtij muaji", ka thënë një burim brenda klubit anglez për "dailystar.co.uk". Kasami 20-vjeçar këtë edicion në Premier League ka zhvilluar vetëm dy paraqitje. Me ekipin anglez ka kontratë deri në qershor të vitit 2015.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...