Pastruesja vjedh trenin dhe bën ndeshje me të

15 Janar 2013 - 11:25      

Pastruesja e stacionit të trenit në qytezën suedez Neglinge mbrëmë e ka vjedhur trenin me të cilin bëri turr nga depoja dhe pas pak e godit me të një shtëpi. Punëtorja u lëndua rëndë e edhe shtëpia u dëmtua shumë, porse askush nga banuesit në të nuk u plagos, njoftojnë medie suedeze.
Ajo voziti 18 km dhe me shpejtësinë më të madhe goditi rrethojën dhe e qëllo shtëpinë 50 metra larg binarëve.

Stokholm, 15 janar – Pastruesja e stacionit të trenit në qytezën suedez Neglinge mbrëmë e ka vjedhur trenin me të cilin bëri turr nga depoja dhe pas pak e godit me të një shtëpi. Punëtorja u lëndua rëndë e edhe shtëpia u dëmtua shumë, porse askush nga banuesit në të nuk u plagos, njoftojnë medie suedeze.

Ajo voziti 18 km dhe me shpejtësinë më të madhe goditi rrethojën dhe e qëllo shtëpinë 50 metra larg binarëve. 

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...