Edhe një humbje për Besart Berishën

13 Janar 2013 - 10:08      

Sulmuesi kosovar Besart Berisha ka luajtur gjatë tërë ndeshjes te Brisbane Roar që në udhëtim u mposht nga Newcaslte Jets me rezultatin 1:0. Kjo ndeshje u zhvillua të shtunën dhe i ka takuar xhiros së 16-të në elitën e futbollit të Australisë, A-League. Berisha 27-vjeçar ka shënuar tetë gola dhe ka dhënë një asist në 16 paraqitje këtë edicion në fanellën e Brisbane Roar. Roari është kampion në fuqi i Australisë. Aktualisht zë pozitën e tetë me 17 pikë.

Sulmuesi kosovar Besart Berisha ka luajtur gjatë tërë ndeshjes te Brisbane Roar që në udhëtim u mposht nga Newcaslte Jets me rezultatin 1:0. Kjo ndeshje u zhvillua të shtunën dhe i ka takuar xhiros së 16-të në elitën e futbollit të Australisë, A-League. Berisha 27-vjeçar ka shënuar tetë gola dhe ka dhënë një asist në 16 paraqitje këtë edicion në fanellën e Brisbane Roar. Roari është kampion në fuqi i Australisë. Aktualisht zë pozitën e tetë me 17 pikë.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...