Në Lezhë vritet një 25 vjeçar

10 Janar 2013 - 10:16      

Lezhë, ekzekutohet brenda në lokal një 25-vjeçar, mister rrethanatLEZHE - Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm në Lezhë, një 25-vjeçar është vrarë brenda në një lokal në rrethana ende të paqarta, transmeton BW.
Martin Shtjefni ka qenë në një lokal në rrugës Lezhë-Tiranë, pranë kryqëzimit të ‘Shënkollit’ kur është qëlluar me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar.

Lezhë, ekzekutohet brenda në lokal një 25-vjeçar, mister rrethanatLEZHE - Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm në Lezhë, një 25-vjeçar është vrarë brenda në një lokal në rrethana ende të paqarta, transmeton BW.

Martin Shtjefni ka qenë në një lokal në rrugës Lezhë-Tiranë, pranë kryqëzimit të ‘Shënkollit’ kur është qëlluar me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar.

Policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes e ka nisur hetimet për sqarimin e rrethanave të vrasjes.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...