Interi zyrtarizon Rocchin

5 Janar 2013 - 12:53      

Skuadra e Interit ka konfirmuar transferimin e sulmuesit të Lazios, Tommaso Rocchi, njoftojnë mediumet italiane. Rocchi, 35-vjeçar, te Interi është transferuar si futbollist i lirë, kurse ka firmosur kontratë për gjashtë muaj, deri në fund të këtij edicioni.

Milano, 5 janar - Skuadra e Interit ka konfirmuar transferimin e sulmuesit të Lazios, Tommaso Rocchi, njoftojnë mediumet italiane. Rocchi, 35-vjeçar, te Interi është transferuar si futbollist i lirë, kurse ka firmosur kontratë për gjashtë muaj, deri në fund të këtij edicioni.

"Skuadra e Interit mirëpret Tommaso Rocchin. Ai tashmë është lojtar i Interit dhe ka firmosur marrëveshje afatshkurtër", thuhet në njoftimin e skuadrës së Interit. Rocchi këtë edicion ka regjistruar vetëm tri paraqitje te Lazio. Ai ishte pjesë e Lazios prej vitit 2004. 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...