Anne Hathaway, shtatzënë?

23 Dhjetor 2012 - 21:36      

Thuhet sa aktorja Anne Hathaway po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin e saj, Adam Shulman.

Los Angeles, 23 dhjetor - Thuhet sa aktorja Anne Hathaway po pret fëmijën e saj të parë me bashkëshortin e saj, Adam Shulman.

“Anne ka dhënë sinjale të qarta se është shtatzënë. Nuk pi me alkool, flet vetëm për ngjyrat e dhomës dhe ka nisur të marrë informacione nga mikeshat e saj, të cilat janë bërë nëna në kohët e fundit, për pediatrit më të mirë”, ka thënë një burim i afërt me aktoren, për “Star Magazine”.

Po kështu, burimi ka treguar se aktorja e “Les Miserables” është shumë e entuziazmuar për faktin se Adami do të jetë një baba i mrekullueshëm dhe se Anne mezi pret derisa të lindë.

Hathaway u martua pak muaj më parë me Shulmanin.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...