A pati Rita një natë pasiononte me aktorin Jonah Hill?

23 Dhjetor 2012 - 21:04      

Mediet e huaja shkruajnë se këngëtarja kosovare Rita Ora e ka tradhtuar ish- të dashurin e saj Robert Kardashian me aktorin Jonah Hill.
Sipas ish-të dashurit të Ritës, Rob Kardashian, ajo ka qenë jo besnike ndaj tij. Rita dyshohet se ka kaluar një natë pasiononte me aktorin 29-vjeç të serisë “21 Jump Street”, derisa ende ishte në lidhje me Robin. “Rita ka kaluar një natë të nxehtë me Jonah gjatë një udhëtimi në New York”, i ka thënë një burim revistës ‘USMagazine’, transmeton Zhurnal.

Shkup, 23 dhjetor - Mediet e huaja shkruajnë se këngëtarja kosovare Rita Ora e ka tradhtuar ish- të dashurin e saj Robert Kardashian me aktorin Jonah Hill.

Sipas ish-të dashurit të Ritës, Rob Kardashian, ajo ka qenë jo besnike ndaj tij. Rita dyshohet se ka kaluar një natë pasiononte me aktorin 29-vjeç të serisë “21 Jump Street”, derisa ende ishte në lidhje me Robin. “Rita ka kaluar një natë të nxehtë me Jonah gjatë një udhëtimi në New York”, i ka thënë një burim revistës ‘USMagazine’, transmeton Zhurnal.

Këngëtarja e popullarizuar raportohet se e ka takuar Jonahun në një klub nate dhe më pas kishin shkuar bashkë në shtëpi, por Robi shumë shpejt e kishte marrë vesh. Në mesazhet tani më të fshira në llogarinë e tij në Twitter, Rob me zemërim e ka akuzuar Ritën se  vazhdimisht e ka tradhtuar me meshkuj të tjerë.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...