Lek Plepi këngë për Rita Orën (video)

22 Dhjetor 2012 - 15:56      

Lek Plepi është sigurisht një ndër “këngëtarët” më të çuditshëm, që kanë ekzistuar ndonjëherë dhe do të ekzistojnë në trojet shqiptare. Një “këngëtar” i cili arriti të siguronte famën vetëm në sj të shakave që bënin shumë persona me të nëpërmjet disa rrjeteve sociale.

Los Angeles, 22 dhjetor - Lek Plepi është sigurisht një ndër “këngëtarët” më të çuditshëm, që kanë ekzistuar ndonjëherë dhe do të ekzistojnë në trojet shqiptare. Një “këngëtar” i cili arriti të siguronte famën vetëm në sj të shakave që bënin shumë persona me të nëpërmjet disa rrjeteve sociale. Kësaj radhe Lek Plepi, vjen më një këngë nëpërmjet së cilës kërkon të tërheqë vëmendje, pasi kjo këngë i kushtohet Rita Orës, këngëtares me origjinë shqiptare e cila po ngjit shkallët e suksesit mbarë botëror. “Thank You Rita Ora” titullohet kënga e Lek Plepit, e cila duket si një shenjë falënderimi për Rita Orën për ardhjen në Shqipëri ditën e pavarësisë.


comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...