Pato fshihet nga ueb-faqja zyrtare e Milanit

19 Dhjetor 2012 - 12:12      

E ardhmja e Alexandre Pato ka marrë një kthesë dramatike, pasi që dje ai është larguar nga faqja zyrtare e Milanit.

Milano, 19 dhjetor - E ardhmja e Alexandre Pato ka marrë një kthesë dramatike, pasi që dje ai është larguar nga faqja zyrtare e Milanit.

Pato deri ditën e djeshme ka qenë në banerin që përfaqëson shitoren elektronike (e-store), por tani ai u zëvendësua nga treshja, Kevin-Prince Boateng, Massimo Ambrosini dhe Stephan El Shaarawy.

Diçka e ngjashme ndodhi gjatë verës edhe me sulmuesin suedez, Zlatan Ibrahimoviq dhe Thiago Silvan, disa ditë përpara se të shiten në Paris Saint-Germain.

Pato së fundmi është subjekt i shkrimeve të medieve italiane dhe braziliane të një oferte prej 15 milionë euroshe të kampionit më të ri të botës për klube, Corinthians.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...