Rihanna konfirmon ndarjen nga Chris Brown

19 Dhjetor 2012 - 11:48      

Rihanna duket se e ka konfirmuar ndarjen e saj nga Chris Brown. Këtë superylli botëror e bëri me anë të një mesazhi të postuar në Instagram.
Rihanna dhe Chris

Rihanna duket se e ka konfirmuar ndarjen e saj nga Chris Brown. Këtë superylli botëror e bëri me anë të një mesazhi të postuar në Instagram.

Rihanna dhe Chris ishin bashkuar gjatë vitit, madje përkundër faktit se ende ylli i RnB nuk është pastruar nga akuzat për rrahjen bërë ndaj krijueses së hitit “Diamonds”.

Pas shumë kohëve së bashku, nëpër hotele, turne dhe evenimente, duket se tashmë mund të konfirmohet ndarja e tyre.

“Të jesh single nuk është mirë. Gjithë ajo që bëj është të mendoj se çfarë të bëj”, ka shkruar në koment të një prej fotove Rihanna.

 

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...