Martinez: Do ta dëshmoj se vlej shumë

12 Dhjetor 2012 - 22:10      

Mesfushori spanjoll Javi Martinez thotë se shpejt do të dëshmojë se vlen 40 milionë euro, shkruan gazeta gjermane Kicker.

München, 12 dhjetor - Mesfushori spanjoll Javi Martinez thotë se shpejt do të dëshmojë se vlen 40 milionë euro, shkruan gazeta gjermane Kicker.

Martinez, 24-vjeçar, para fillimit të këtij edicioni u transferua te Bayerni nga Athletic Bilbao për 40 milionë euro dëmshpërblim, një shumë rekorde për Bundesligën gjermane. “Edhe Bilbao pagoi shumë para kur më transferoi. Unë me të vërtetë vlej shumë dhe këtë do ta dëshmojë te Bayerni, pasi tërë kohën njerëzit po flasin për çmimin që u pagua për mua”, u shpreh Martinez.

Ai këtë edicion ka regjistruar 20 paraqitje për Bayernin në të gjitha garat.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...