Ancelottin nuk e brengos humbja ndaj Saint-Etiennet

29 Nëntor 2012 - 22:27      

Trajneri i skuadrës franceze Paris Saint Germain, Carlo Ancelotti, nuk është i brengosur, ani pse skuadra e tij pësoi të martën mbrëma një humbje befasuese në Kupën e Ligës së Francës nga Saint-Etienne.

Paris, 29 nëntor - Trajneri i skuadrës franceze Paris Saint Germain, Carlo Ancelotti, nuk është i brengosur, ani pse skuadra e tij pësoi të martën mbrëma një humbje befasuese në Kupën e Ligës së Francës nga Saint-Etienne. Parisi u eliminua pas ekzekutimit të penalltive me rezultatin 5:3. "Nuk ka arsye për brengë. Ne thjesht nuk kemi mundur të shënojmë, kurse raste patëm shumë. Skuadra ime luajti mirë, tregoi futboll të mirë, nuk kam ankesë për futbollistët e mi. Jemi të zhgënjyer me rezultatin, por vazhdojmë tutje. Kemi dominuar për 120 minuta, por nganjëherë futbolli është i tillë", ka thënë Ancelotti për faqen zyrtare të "Ligue 1".

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...