Stewart dhe Pattinson presin fëmijën e parë

29 Nëntor 2012 - 21:24      

Ribashkimi mes Kristen Stewart dhe Robert Pattinson duket se ka pasur një fund të lumtur.

Londër, 29 nëntor - Ribashkimi mes Kristen Stewart dhe Robert Pattinson duket se ka pasur një fund të lumtur.

Sipas mediave amerikane Stewart është duke pritur një fëmijë nga aktori britanik.

Gjithashtu revista “OK!” bën të ditur se çifti i njohur i aktorëve planifikon të rrisë fëmijën në Angli, ndërkohë që Stewart i ka kërkuar Pattinsonit që të lidhen në martesë përpara se vogëlushi ose vogëlushja të vijë në jetë.

Gjatë verës së shkuar çifti u nda për disa muaj për shkak të tradhtisë së Kristen me regjisorin e martuar, Rupert Sanders.

comments powered by Disqus

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Ec me kohën...